Stworzyliśmy Szkołę Mistrzów Świata, bo wierzymy, że każde dziecko nosi w sobie mistrzowski potencjał.

Kursy Mistrzowskie dla Dzieci

Jesteśmy rewolucjonistami edukacji, którzy wierzą w lepszy świat. Napędza nas wiara, że świat można zmienić, a edukacja jest najlepszym narzędziem pomocy dziecku w osiąganiu najwyższych możliwych celów. Nasza wizja to świat, który uczy i wychowuje. Świat, w którym wszystkie Dzieci mają równe szanse rozwój, według tych samych zasad i programów.

Stworzyliśmy Szkołę Mistrzów Świata, bo wierzymy, że każde dziecko nosi w sobie mistrzowski potencjał.

Pragniemy wyposażyć Dziecko w umiejętności niezbędne do szczęśliwego życia. Wypełniamy lukę, która powstaje w polskim systemie edukacyjnym. Nie zwraca się tu uwagi na kompetencje, które są istotne w życiu szkolnym, czy później zawodowym dziecka: rezyliencja, uważność, kreatywność, poczucie wartości, praca z emocjami, prawidłowe relacje. To one są gwarancją szczęścia w szkole, w grupie rówieśniczej, w domu, czy szeroko ujętego sukcesu życiowego.

mgr Dorota Wosińska

PREZES ZARZĄDU FUNDACJI SOWARD KOLOROWA EDUKACJA

Dyrektorka Akademii Soward.
Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Opolskiego. Pasjonatka   wczesnoszkolnej edukacji językowej dzieci i ich rozwoju. Ekspert Instytutu Badań Edukacyjnych. Wykładowca metodyki nauczania języka angielskiego dzieci.

dr Cezary Wosiński

Prezes Zarządu Grupy Edukacyjnej Soward Prezes Zarządu Brainy Polska Wiceprezes Zarządu Fundacji Soward Kolorowa Edukacja

Doktor nauk humanistycznych; specjalność psychopedagogika twórczości. Posiadający ponad 25-letnie udokumentowane doświadczenie w obszarze zarządzania usługami z zakresu oświaty i szkolnictwa wyższego w środowisku krajowym i międzynarodowym oraz bardzo dobre rozeznanie w zakresie europejskich programów edukacyjnych i badawczych nakierowanych na edukację.

Agnieszka Łukasz

Agnieszka Łukasz

Dyrektor ds. Administracji

Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikaty Cambridge (FCE i CAE) potwierdzające biegłą znajomość języka angielskiego.

Od lat skutecznie łączy pracę z poznawaniem świata. Jej doświadczenie zawodowe to kilkanaście lat pracy w jednej z największych sieci hotelowych świata – Grupie Hotelowej Accor.

Anna Hacuś

Anna Hacuś

Dyrektor ds. Komunikacji

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim i Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Katowicach. Pracę w mediach poznała od podszewki, krok po kroku zapoznając się ze standardami, zasadami, regułami nimi rządzącymi. Od dekady związana z branżą dziennikarską i światem public relations. Prowadząca autorską audycję radiową.

Świadoma tego, że know how jest niezwykle istotne. Pewna tego, że relacje interpersonalne są jeszcze ważniejsze. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi magazynami i portalami branży ogólnej i parentingowej. Dziennikarka, promotorka kultury, recenzentka literatury dziecięcej.

Prywatnie mama razy dwa.

Tomasz Klekot

Tomasz Klekot

Dyrektor ds. IT

Absolwent Politechniki i WSP w Częstochowie. Pracę w branży IT rozpoczął już w 1999 roku. Posiada kilkunastoletnie  doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu serwisami internetowymi i aplikacjami mobilnymi.
Współpracował z wieloma firmami w Polsce i za granicą. 

Rafał Pęczek

Rafał Pęczek

Dyrektor Ds. Rozwoju

Absolwent Zarządzania Instytucjami Publicznymi i Samorządowymi na Politechnice Częstochowskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu agencyjną siecią sprzedaży.

Współpracował z najbardziej prestiżowymi firmami w swojej branży, m.in. Orbis Travel, Esky.pl, Traveltech z Krakowa. We wszystkich pełnił funkcje managerskie.

Sylwia Tomalska

KIEROWNIK AKADEMII ROZWOJU SOWARD

Trenerka kreatywnego rozwoju dzieci. Do niedawna trener tańca, teraz trener Brainy. Uczy świadomości ciała, kontroli emocji, osiągania harmonii i spokoju – tak niezbędnych do zrównoważonego rozwoju.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, stojąc na czele częstochowskiego oddziału jednej z największych franczyz edukacyjnych na świecie.

Wioletta Cholewińska

Kierownik działu szkoleń

Joginka z wielkim zamiłowaniem do natury i podróży. Wielokrotnie certyfikowana nauczycielka Aerial Yogi oraz jogi SUP.
Założycielka szkoły Aerial Yogi w Szklarskiej Porębie.
Od 2010r stale pracuje z oddechem. Prowadzi z dziećmi i dorosłymi warsztaty jogi, mindfullnes, autorski program dla dzieci i rodziców z elementami Acro Yogi.

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywała m.in. jako trenerka mindfulness i rezyliencji w jednej z największych sieci edukacyjnej w Polsce i na świecie.

Agnieszka Szwejda

SPECJALISTA DS. ROZWOJU

Trenerka rozwoju dzieci i certyfikowany opiekun dzieci. Za pan brat ze sportem. Pełna przekonania, że pamięć, skupienie i koncentrację, tak jak ciało, trzeba trenować, by osiągać sukces.
Potrafi motywować, inspirować, budować pewność siebie.
Odpowiedzialna za rozwój nie tylko dzieci, ale i całej sieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale rozwoju jednej z najbardziej znanych franczyz edukacyjnych w Polsce i na świecie.

Przewiń do góry

Absolwent Szkoły Mistrzów

w nagrodę za trud swój i zaangażowanie otrzymuje

Mistrzowski Certyfikat

który proces kształcenia Mistrzów wieńczy. Dokument ten honorem, biegłością i rzetelnością twórców jest gwarantowany, których z imienia i nazwiska znać będziesz i którzy głową swą i doświadczeniem za rezultat ręczą.

Oto lista cech ważkich na certyfikat ów mistrzowski się składających:

 1. Mistrz obronną ręką wychodzi z trudnych sytuacji oraz skutecznie stawia czoła przeciwnościom losu. Wie, jak mieć wpływ na siebie, gdy nie ma się wpływu na rzeczywistość. Mistrz jest odporny psychicznie.
 2. Mistrz zna swoją wartość. Panuje nad swoją niepewnością, potrafi znaleźć siłę, gdy ogarnia bezsilność, jest świadomy swoich mocnych stron i swojej wartości. Rozumie, że niskie poczucie własnej wartości jest tym, co w największym stopniu nie pozwala żyć tak, jak się tego chce
  i najczęściej odpowiada za niepowodzenia szkolne. Mistrz ma rozwinięte poczucie własnej wartości.
 3. Mistrz potrafi zatrzymać gonitwę myśli. Mówi głośno o wyciszeniu i szybko spowolnia tempo życia. Osiąga wysoki stopień samoświadomości i samoakceptacji, zna wagę koncentracji na sobie tu i teraz i rzeczywistości wokół. Rozumie, że to świetne na wszelkie problemy antidotum. Mistrz jest uważny i skoncentrowany.
 4. Mistrz jest twórczy w odtwórczych czasach. Posiada umiejętność nieszablonowego działania. To promotor szukania nieschematycznych rozwiązań do całkiem schematycznych pytań
  i problemów. Kreatywność to dla Mistrza to styl życia, styl bycia i klucz do sukcesu.
 5. Mistrz jest silny emocjami. Potrafi niepokój w spokój zmienić. Wie, jak szybko dobrze się nastroić i jak wirtuoz sprawia, że wszystko gra. Dla niego nie ma złych emocji, jest tylko złe emocjami zarządzanie. Dobrze panuje nad niepokojem, lękiem i stresem. Mistrz jest inteligentny emocjonalnie.
 6. Mistrz potrafi wytyczyć swoje granice. Otwarcie wyraża własne potrzeby i pragnienia. Wie, co to życie na własnych warunkach i według własnych reguł. Mówi o sobie tak, by śmiało siebie wyrażać. Mówi nie, gdy myśli nie. Potrafi śmiało nieśmiałość pokonać. Mistrz jest asertywny.
 7. Mistrz wie, jak mówić, by go słuchano i słuchać, by chciano z nim rozmawiać. Naturalnie wykorzystuje to, co najpiękniejsze w ludzkiej naturze. Jest świadomy, że nawiązywanie relacji międzyludzkich to nieodzowna potrzeba i część ludzkiego życia a także najważniejsza praktyczna umiejętność społeczna, która sprawia, że łatwiej jest żyć. Mistrz jest inteligentny społecznie,
 8. Mistrz wie, jak liczyć na siebie, by móc liczyć zyski, dobrze się zorganizować i obrać kurs na sukces. Ponad wszelką wątpliwość potrafi udowodnić, że sukcesu można się nauczyć, okazje trzeba tworzyć i je wykorzystywać. Mistrz jest przedsiębiorczy.